Zarządzanie modułem magazynowym programu LoMag

Moduł magazynu jest najbardziej podstawowym i jednocześnie najbardziej rozbudowanym elementem oprogramowania LoMag. Zawarte w nim funkcje umożliwiają podejmowanie wielu działań, których celem jest usprawnienie gospodarki magazynowej. Moduł nie tylko ułatwia zarządzanie magazynem, ale również w znaczny sposób przyśpiesza w nim prace.

Tworzenie i edycja dokumentów

Podstawową funkcją, do której mamy dostęp przy wykorzystaniu modułu magazynu jest możliwość tworzenia i edycji dokumentów magazynowych, takich jak, np. PZ, WZ, PW, RW, korekta, przecena, remanent. Takie działania pozwalają śledzić historię zmian stanów dla towarów. Tworzenie wszelkich dokumentów w programie jest niezwykle proste, dzięki wykorzystaniu gotowych szablonów. Dodatkowo zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych pozwala zarządzać i przechowywać tysiące dokumentów, w sposób czytelny dla użytkownika.

Program pozwala nam wprowadzić wszelkie niezbędne informacje, które mają wpływ na ruchy magazynowe. Zawarta w module magazynu kartoteka towarów umożliwia definiowanie i opisywanie dostępnych w magazynie towarów. Z tak gotowej listy produktów możemy automatycznie generować potrzebne dokumenty. Dodatkowo możemy również wprowadzać informacje o kontrahentach, dzięki czemu do dyspozycji mamy opcję prowadzenia oddzielnej ewidencji dla firm, czy pracowników.

Edytor etykiet

Kolejnym, bardzo przydatnym narzędziem w pracy w magazynie jest edytor etykiet. Moduł magazynu daje nam dostęp do gotowych szablonów oraz umożliwia projektowanie własnych etykiet towarów. Etykiety te dostosowane są do różnych typów drukarek i rozmiarów papieru, wraz z kodami kreskowymi. Program obsługuje również drukarki etykiet, a także skanery kodów kreskowych i kolektory danych. Ma to ogromne znaczenie w większych magazynach, gdyż pozwala to w znaczny sposób zaoszczędzić czas. Ponadto mamy możliwość zarządzania wieloma niezależnymi magazynami jednocześnie.

To tylko niektóre z zalet wykorzystania modułu magazynu. Program oferuje znacznie więcej rozwiązań, które pozwolą skutecznie zarządzać magazynem i usprawnić pracę w nim.

Kontakt sprzedaż, zamówienia, płatności, współpraca

Wykładowa 17a, 51-520 Wrocław

Konto bankowe:
PRE Bank S.A. mBank
17 1140 2004 0000 3302 3485 8056

Jesteśmy płatnikiem VAT EU
Świadczymy usługi informatyczne na terenie Unii Europejskiej

Sprzedaż, zamówienia, płatności, współpraca:

E-Mail: info@longint.pl
Telefon: (71) 346 90 23