Integracja modułów w programie LoMag

Dla ułatwienia pracy z dokumentami , znajdujące się w programie LoMag moduły magazynu, zamówień i faktur zostały ze sobą zintegrowane. Ma to na duży wpływ na szybkość pracy. Operacja umożliwia automatyczne generowanie dokumentów, co w dużej mierze zmniejsza konieczność ręcznego tworzenia dokumentów.

Powiązania modłów

Jednym z przykładów zastosowania powiązania modułów jest tworzenie dokumentów magazynowych opartych na wcześniej utworzonej w programie ofercie sprzedażowej. Po przyjęciu oferty przez klienta, możemy na jej podstawie automatycznie wygenerować dokument zamówienie od odbiorcy oraz przy wydaniu zamówionego towaru, dokument wydanie z magazynu. Wszystkie powstałe dokumenty możemy zapisać, wydrukować lub przesłać do klienta za pomocą poczty elektronicznej.

Kolejnym przykładem integracji modułów jest możliwość wygenerowania faktury na podstawie wcześniej utworzonego w programie dokumentu wydanie z magazynu. Do dyspozycji mamy również operację, która pozwoli nam wygenerować dokument wydanie z magazynu na podstawie wystawionej wcześniej faktury VAT. Dodatkowo możemy również wystawiać faktury zbiorcze, oparte na wielu wydaniach z magazynu.

Wizualizacja powiązań

W programie wprowadzono również narzędzie wizualizacji powiązań, które ułatwia sprawdzenie przebiegu operacji. Funkcja ta jest graficznym przedstawieniem ikon dokumentów. Umożliwia analizę historii utworzonych dokumentów oraz ich powiązania między sobą. Pozwala to w przejrzysty sposób zarządzań dokumentami magazynowymi.

Kontakt sprzedaż, zamówienia, płatności, współpraca

Wykładowa 17a, 51-520 Wrocław

Konto bankowe:
PRE Bank S.A. mBank
17 1140 2004 0000 3302 3485 8056

Jesteśmy płatnikiem VAT EU
Świadczymy usługi informatyczne na terenie Unii Europejskiej

Sprzedaż, zamówienia, płatności, współpraca:

E-Mail: info@longint.pl
Telefon: (71) 346 90 23