Instrukcje do progarmu LoMag
Poniżej znajdziesz linki do instrukcji obsługi programu do fakturowania i magazynowania

W jaki sposób zainstalować program LoMag?

Program do faktur i magazynu LoMag jest wyjątkowo łatwy w obsłudze, zaczynając od instalcji. Zobacz instrukcję krok po korku, która przeprowadzi Cię przez Ten proces.

Więcej

W jaki sposób dodawać i edytować towaru w programie LoMag?

LoMag jako program do faktur z magazynem pozwala swobodnie dodawać i edytować towry. Jest to wyjątkowo proste i wymaga kilku szybkich operacji. Zobacz jak działa dodawanie i edycja towarów w naszej instrukcji.

Więcej

W jaki sposób wyszukiwać towary w programie LoMag?

Dobra organizacja pracy magazynu zależy od możliwości znalezienia każdego towaru. LoMag ułatwia zarządzanie towarami dodając możlwiość wyszukiwania towarów.

Więcej

Obsługa kontrahentów

Oprogramowanie LoMag pozwala na obsługę trzech różnych typów kontrahentów, w tym dostawców, odbiorców i pracowników. Zarządzanie kontrahentami w programie jest opcjonalne.

Więcej

Przyjęcie towaru na magazyn

Jedną z podstawowych operacji wykonywanych przez przedsiębiorców prowadzących gospodarkę magazynową jest przyjęcie towaru na magazyn. Program pozwala robić to w łatwy sposób.

Więcej

Wydanie towaru z magazynu

Wydanie towaru jest fundamentem działania magazynu. Program LoMag uałatwiania ten proces i tworzenie wszelkiej dokuemntacji, zobaczc jak

Więcej

Przesunięcia międzymagazynowe

Oprogramowanie LoMag umożliwia zarządzanie dowolną liczbą magazynów. W celu rozpoczęcia pracy nad określonym magazynem należy nacisnąć ikonę Otwórz magazyn

Więcej

Remanent

Oprogramowanie LoMag pozwala użytkownikom tworzyć wszystkie najważniejsze dokumenty magazynowe, w tym także remanent. Takie działanie w programie można wykonać na wiele sposobów.

Więcej

Przyjęcia wewnętrzne

Program LoMag umożliwia tworzenie Rozchodu Wewnętrznego. Dokument używany jest w przypadku zużycia materiałów lub innych produktów, wykorzystywanych w firmie.

Więcej

Korygowanie stanów magazynowych

Program magazynowy LoMag pozwala użytkownikom wykonywać korekty stanu magazynowego. Możemy na przykład korygować dokumenty Przyjęcia Zewnętrznego PZ.

Więcej
Zobacz instrukcje video

Potrzebujesz pomocy?

Masz pytania lub wątpliwości dotyczące programu? Skontaktuj się z nami.Kontakt sprzedaż, zamówienia, płatności, współpraca

Wykładowa 17a, 51-520 Wrocław

Konto bankowe:
PRE Bank S.A. mBank
17 1140 2004 0000 3302 3485 8056

Jesteśmy płatnikiem VAT EU
Świadczymy usługi informatyczne na terenie Unii Europejskiej

Sprzedaż, zamówienia, płatności, współpraca:

E-Mail: info@longint.pl
Telefon: (71) 346 90 23